Obsługa wierzytelności

Skuteczna windykacja w Polsce i za granicą oparta na prowizji od odzyskanych długów. Pomożemy Ci odzyskać należność w każdym kraju. Jeśli na etapie polubownym nie uda się odzyskać należności, zapewniany obsługę postępowania sądowego oraz egzekucyjnego, w tym również za granicą.

 • Cały proces windykacji wszystkich faktur w jednym miejscu

 • Prowizja od sukcesu na etapie polubownym

 • Procesy windykacyjne dopasowane do specyfiki spraw

Monitoring należności

Stały nadzór nad należnościami, poprzez działania przypominające przed terminem płatności do 3-4 tyg. po terminie. Profesjonalna i elastyczna usługa dla firm poszukujących szybkiego wdrożenia pełnej kontroli nad należnościami. Uruchom monitoring swoich faktur już w kilka dni i uzyskaj zmniejszenie liczby przeterminowanych faktur nawet do 30%!

 • Pełna kontrola działań dzięki automatyzacji procesów

 • Bezpośredni kontakt telefoniczny z kontrahentami

 • Pieczęć prewencyjna za darmo

Wywiad gospodarczy

Zweryfikuj potencjalnych kontrahentów pod kątem wiarygodności biznesowej, kondycji finansowej, oraz majątku. Masz wątpliwości czy nawiązać współpracę z nowym kontrahentem zagranicznym? Sprawdzimy go dla Ciebie. W krótkim czasie zyskamy rzetelne informacje do podjęcia właściwej decyzji.

 • Weryfikacja kontrahentów krajowych i zagranicznych

 • Elastyczne raporty pod zapytanie
 • OSINT (Open Source Intelligence) i detektywistyka

Wykup wierzytelności

Wykup portfeli długów firm lub osób fizycznych na podstawie indywidualnej wyceny. Jeśli masz pakiet długów, prześlij nam do darmowej analizy.

 • Szybka analiza

 • Doświadczenie

 • Rzetelna wycena

W swojej działalności wykorzystujemy nasze doświadczenie w prowadzeniu spraw B2B/B2C oraz wiedzę i umiejętności najwyższej klasy negocjatorów oraz zespółu prawników specjalizujących się w prowadzeniu spraw gospodarczych

Kontakt
Obraz1

Usługi windykacji i monitoringu należności dla firm w jednym miejscu.

Pomagamy poprawić płynność finansową, a dzięki nam przedsiębiorcy mogą lepiej się skupić na rozwoju biznesu

Oferujemy pełną obsługę należności o zasięgu międzynarodowym, rozpoczynając od monitoringu należności a kończąc na egzekucji komorniczej. Możesz nam też zlecić sprawę na dowolnym etapie procesu w dowolnym kraju. Skorzystaj z usług prewencyjnych – monitoring płatności i pieczęć prewencyjna windykacji polubownej krajowej i zagranicznej, windykacji sądowej krajowej i zagranicznej wywiadu gospodarczego. Nasze usługi odzyskiwania należności charakteryzują się elastycznością i profesjonalnym podejściem do każdej sprawy.

Główne cechy

Wsparciu nowoczesnego systemu informatycznego

Pracujemy przy wsparciu nowoczesnego systemu informatycznego, który daje wgląd Klientowi w przeprowadzane przez nas windykacje.  Działamy nie tylko w Polsce, lecz również za granicą. Prowadzimy działania poprzez naszych partnerów z grupy Straetus, lub współpracujemy z zaufanymi firmami windykacyjnymi i kancelariami prawnymi znajdującymi się poza Polską i nadzorujemy ich pracę. Nasze wynagrodzenie opiera się na systemie prowizyjnym, co znacząco minimalizuje ryzyko po stronie klienta.

Jesteśmy przekonani o tym, że jesteśmy w stanie rozwiązywać nawet najtrudniejsze sprawy. Przejmiemy za naszych klientów czynności związane z windykacją należności, która bywa bardzo często dość uciążliwa. Korzystając z naszych doświadczeń, potrafimy załatwić sprawy szybko i skutecznie bez negatywnych konsekwencji dla relacji naszych klientów z ich kontrahentami. Windykacja sądowa oraz komornicza to ostateczność, którą podejmujemy jedynie w przypadku, gdy wszelkie inne metody ugody zawodzą.

businessman-using-computer-document-management-600w-2016196394

Skontaktuj się z naszym doradcą

Zaopiekujemy się twoim biznesem

Darmowa konsultacja
+48 22 382 12 14