USŁUGI WINDYKACJI I ZARZĄDZANIA NALEŻNOŚCIAMI


Usługi windykacji i monitoringu należności dla firm w jednym miejscu.

Oferujemy pełną obsługę należności o zasięgu międzynarodowym, rozpoczynając od monitoringu należności a kończąc na egzekucji komorniczej. Możesz nam też zlecić sprawę na dowolnym etapie procesu w dowolnym kraju.

Nasze usługi zarządzania należnościami charakteryzują się elastycznością i profesjonalnym podejściem do każdej sprawy.

Pomagamy poprawić płynność finansową, a dzięki nam przedsiębiorcy mogą lepiej się skupić na rozwoju biznesu.

Skuteczna windykacja w kraju i za granicą oparta na prowizji od odzyskanych długów. Pomożemy Ci odzyskać należność w każdym kraju. Jeśli na etapie polubownym nie uda się odzyskać należności, zapewniany obsługę postępowania sądowego oraz egzekucyjnego, w tym również za granicą.

Stały nadzór nad należnościami, poprzez działania przypominające przed terminem płatności do 3-4 tyg. po terminie. Elastyczna i skuteczna usługa dla dużych firm z kilkoma tysiącami faktur miesięcznie, oraz dla MŚP. Uruchom monitoring swoich faktur już kilka dni!

Zweryfikuj potencjalnych kontrahentów pod kątem wiarygodności biznesowej, kondycji finansowej, oraz majątku. Masz kontrahentów zagranicznych? Sprawdzimy ich dla Ciebie. Nie wiesz czy dłużnik ma majątek? Uzyskamy informację.

 

Wykup portfeli długów firm lub osób fizycznych na podstawie indywidualnej wyceny. Jeśli masz pakiet długów, prześlij nam do darmowej analizy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych firm, pragniemy spełniać je poprzez profesjonalne podejście do każdej sprawy. Nasza firma windykacyjna zajmuje się kompleksowymi usługami zarządzania należnościami, stawiając sobie za cel przestrzeganie norm etycznych oraz dbanie o relacje naszych klientów z ich kontrahentami.

Pracujemy przy wsparciu nowoczesnego systemu informatycznego, który daje wgląd Klientowi w przeprowadzane przez nas windykacje. 

Działamy nie tylko w Polsce, lecz również za granicą. Prowadzimy działania poprzez naszych partnerów z grupy Straetus, lub współpracujemy z zaufanymi firmami windykacyjnymi i kancelariami prawnymi znajdującymi się poza Polską i nadzorujemy ich pracę. Nasze wynagrodzenie opiera się na systemie prowizyjnym, co znacząco minimalizuje ryzyko po stronie klienta.

Jesteśmy przekonani o tym, że jesteśmy w stanie rozwiązywać nawet najtrudniejsze sprawy. Przejmiemy za naszych klientów czynności związane z windykacją należności, która bywa bardzo często dość uciążliwa. Korzystając z naszych doświadczeń, potrafimy załatwić sprawy szybko i skutecznie bez negatywnych konsekwencji dla relacji naszych klientów z ich kontrahentami. Windykacja sądowa oraz komornicza to ostateczność, którą podejmujemy jedynie w przypadku, gdy wszelkie inne metody ugody zawodzą.

name
Call Now Button