Obsługa wierzytelności

POLUBOWNA WINDYKACJA DŁUGÓW

Odzyskiwanie należności stanowi podstawowy profil naszej działalności.

Odpowiednio zaplanowane i przemyślane działania windykacyjne prowadzone przez wykwalifikowanych negocjatorów pozwalają skutecznie odzyskać płatności z przeterminowanych faktur przy zachowaniu dobrej relacji z kontrahentami.

Podstawą skutecznej windykacji jest stały kontakt z dłużnikiem oraz negocjacja doprowadzająca do spłaty, w celu uniknięcia postępowania sądowego. Jeśli jest to konieczne wspieramy Cię wizytami w terenie.

Klienci są na bieżąco informowani o postępach naszych działań dzięki bezpośredniej komunikacji z naszymi negocjatorami, regularnym raportom oraz dostępowi 24/7 do swoich spraw w nowoczesnym systemie informatycznym.

Naszym wynagrodzeniem są opłaty prowizyjne od odzyskanych kwot wpłaconych na konto klienta.

Jeżeli chcesz zlecić windykację, kliknij tutaj

WINDYKACJA NALEZNOSCI ZA GRANICĄ

Polskim eksporterom, oferujemy usługi windykacji poprzez 70 agencji partnerskich Straetus w krajach Europy Zachodniej, Rumunii, Rosji, Izraelu i RPA, lub we współpracy z rekomendowanymi partnerami z poza sieci w pozostałych krajach.

Sprawdź kim są nasi partnerzy STRAETUS?

Klienci są przez nas na bieżąco informowani o działaniach za granicą. Podejmowane działania windykacyjne są przejrzyste, a koszty przewidywalne.

Zawsze staramy się minimalizować koszty dla Klientów, pracując najczęściej z naszymi partnerami zagranicznymi za wynagrodzeniem prowizyjnym.

Jeżeli jest to konieczne, nadzorujemy postępowanie sądowe we współpracy z rekomendowanymi kancelariami prawnymi naszych parterów zagranicznych.

Jeżeli chcesz zlecić windykację, kliknij tutaj

WINDYKACJA SĄDOWA I KOMORNICZA

Na etapie postępowania sądowego współpracujemy z renomowaną kancelarią prawną specjalizującą się w windykacji i egzekucji należności.

Zespół 20 doświadczonych prawników skutecznie doprowadza sprawy do uzyskania nakazu zapłaty i tytułu wykonawczego.

Egzekucja długów jest zapewniona przez 50 komorników w całej Polsce.

Nasze wynagrodzenie na etapie sądowym i egzekucyjnym jest oparte na prowizji od sukcesu. Stanowi to wyjątkową ofertę dla Klientów obawiających się kosztownych i bezskutecznych postępowań sądowych i egzekucyjnych.

Jeżeli chcesz zlecić windykację, kliknij tutaj

WINDYKACJA TERENOWA

Terenowa windykacja wierzytelności jest stosowana w przypadku braku możliwości nawiązania kontaktu z dłużnikiem.

Naszym celem jest doprowadzenie do polubownej spłaty i uniknięcie działań sądowych poprzez działanie perswazyjne.

Z każdej wizyty terenowej przygotowywany jest raport.

Jeżeli chcesz zlecić windykację, kliknij tutaj

Obsługa wierzytelności

 

Utrata płynności finansowej jest dla wielu przedsiębiorców bardzo niebezpieczna. Nie tylko może się skończyć stratami w prowadzeniu biznesu czy utratą wiarygodności, ale niekiedy nawet być przyczyną upadłości. Dlatego w przypadku pojawienia się takich problemów warto nawiązać współpracę z profesjonalną firmą Straetus zajmującą się kompleksowo obsługą wierzytelności. Przede wszystkim zyska się wówczas opiekę specjalistów z dużym doświadczeniem, którzy wiedzą, jak należy postępować w konkretnych przypadkach, i jakie metody będą najskuteczniejsze. Niejednokrotnie już sama informacja o takiej współpracy mobilizuje dłużników do spłaty swoich zobowiązań, a czasami konieczne będą jednak szeroko zakrojone prace, łącznie ze sprawą sądową. Z reguły nasza firma windykacyjna stara się polubownie rozwiązać problem, pozwoli to zaoszczędzić zarówno czasu jak i niepotrzebnych nikomu kosztów. Podstawą jest dialog z dłużnikami, w wyniku rozmów prowadzonych przez doświadczonych negocjatorów w większości przypadków udaje się takie sprawy załatwić polubownie.

Obsługa długów

 

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą wierzytelności, działamy zarówno w Polsce, jak również w wielu innych krajach na kilku kontynentach. Przede wszystkim staramy się wszystkie sprawy załatwić polubownie – w tym celu nasi pracownicy prowadzą negocjacje z dłużnikami i ustalają z nimi warunki spłaty zobowiązań. Prowadzimy także windykacją sądową i komorniczą, dysponujemy zespołem doświadczonych prawników i współpracujemy z licznymi kancelariami komorniczymi. Naszym klientom gwarantujemy wysoką skuteczność działania, a także pełną dyskrecję. Jednocześnie są oni na bieżąco informowani o postępach w działaniach i statusach poszczególnych spraw, dajemy im też dostęp do nowoczesnego systemu raportowania dostępnego całą dobę. Zawsze staramy się zminimalizować koszty, więc nasze wynagrodzenie ma formę prowizyjną, od odzyskanych przez nasze działania kwot. Jest to duże ułatwienie, gdyż, zaczynając współpracę, nie trzeba już na początku inwestować swoich pieniędzy.

name