Obsługa wierzytelności

Utrata płynności finansowej jest dla wielu przedsiębiorców bardzo niebezpieczna. Nie tylko może się skończyć stratami w prowadzeniu biznesu czy utratą wiarygodności, ale niekiedy nawet być przyczyną upadłości. Dlatego w przypadku pojawienia się takich problemów warto nawiązać współpracę z profesjonalną firmą Straetus zajmującą się kompleksowo obsługą wierzytelności w Polsce i za granicą.

Co zyskujesz?

windykacja-zdjecie

Straetus

Jak rozpocząć współprace?

Krok 1 – Wyślij do nas niezapłacone faktury

Krok 2 – Otrzymasz bezpłatną analizę sprawy

Krok 3 – Przygotujemy dla Ciebie umowę i prześlemy na twój e-mail

Skontaktuj się z nami

Polubowna windykacja

Odpowiednio zaplanowane i przemyślane działania windykacyjne prowadzone przez wykwalifikowanych negocjatorów pozwalają skutecznie odzyskać należności zachowując dobre relacje z kontrahentami.

Podstawą skutecznej windykacji jest stały kontakt z dłużnikiem oraz negocjacja doprowadzająca do spłaty, w celu uniknięcia postępowania sądowego. Jeśli jest to konieczne wspieramy proces wizytami w terenie.

Informujemy Cię na bieżąco o postępach naszych działań. Bezpośrednia komunikacji z naszymi negocjatorami, regularne raporty oraz dostęp 24/7 do swoich spraw w nowoczesnym systemie informatycznym, zapewnią Ci kontrolę nad Twoimi sprawami.

Rozlicz się po odzyskaniu długu na swoje konto. Naszym wynagrodzeniem są opłaty prowizyjne od odzyskanych kwot wpłaconych na konto Twój rachunek bankowy.

Windykacja należności za granicą

Nasze działania są prowadzone bezpośrednio w kraju dłużnika poprzez agencje partnerskie.

Z nami zyskujesz globalny zasięg: prowadzimy działania windykacyjne w każdym zakątku świata.

One Stop Shop: obsługa wszystkich Twoich należności zagranicznych w jednym miejscu i z jednym punktem kontaktu.

Rozliczamy się prowizją od sukcesu od odzyskanych należności.

Informujemy Cię na bieżąco o naszych działaniach za granicą. Podejmowane działania windykacyjne są przejrzyste, a koszty przewidywalne.

Twoje sprawy będą prowadzone do końca. Nadzorujemy postępowania sądowe i egzekucyjne we współpracy z rekomendowanymi kancelariami prawnymi naszych parterów zagranicznych.

W jakim kraju mamy dla Ciebie odzyskać należności? Napisz do nas

Windykacja sądowa i egzekucja komornicza

Prowadzimy postępowania sądowe i egzekucyjne

Zespół doświadczonych prawników skutecznie doprowadza sprawy do uzyskania nakazu zapłaty i tytułu wykonawczego. Nasza skuteczność na etapie sądowym to 97% uzyskanych tytułów wykonawczych!

Egzekucja długów jest zapewniona przez wyselekcjonowanych komorników w całej Polsce. Znacznie przewyższamy średnią skuteczność komorniczą w Polsce!

Windykacja terenowa

Windykacja terenowa jest stosowana jako działanie perswazyjne w przypadku braku możliwości nawiązania kontaktu z dłużnikiem i potrzeby weryfikacji siedziby spółki.

Naszym celem jest doprowadzenie do bezpośredniej konfrontacji z dłużnikiem i ustalenie polubownej spłaty w celu uniknięcie działań sądowych.

Z każdej wizyty terenowej przygotowywany jest raport z wizją lokalną.

Porozmawiaj z nami