Obsługa wierzytelności


 

Utrata płynności finansowej jest dla wielu przedsiębiorców bardzo niebezpieczna. Nie tylko może się skończyć stratami w prowadzeniu biznesu czy utratą wiarygodności, ale niekiedy nawet być przyczyną upadłości. Dlatego w przypadku pojawienia się takich problemów warto nawiązać współpracę z profesjonalną firmą Straetus zajmującą się kompleksowo obsługą wierzytelności w Polsce i za granicą.

 

Co zyskujesz?

 

Skuteczne działanie

Współpracując z nami, otrzymasz opiekę specjalistów z wieloletnim i praktycznym doświadczeniem w windykacji dla firm, znajomością procesów gospodarczych oraz technik windykacyjnych. Naszym celem jest szybkie, skuteczne i jak najtańsze odzyskanie należności na etapie polubownym. Odpowiednio dobrane działania windykacyjne pozwolą zaoszczędzić zarówno czas i pieniądze, a wysoka jakość naszej obsługi to gwarancja utrzymania relacji z kontrahentami. Naszym klientom gwarantujemy wysoką skuteczność działania oraz pełną dyskrecję.

PEŁNA OBSŁUGA

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą wierzytelności, działamy zarówno w Polsce, jak również w większości krajów na kilku kontynentach. Przede wszystkim, staramy się wszystkie sprawy załatwić polubownie – w tym celu nasi pracownicy prowadzą negocjacje z dłużnikami i ustalają z nimi warunki spłaty zobowiązań. Prowadzimy także windykacją sądową i komorniczą, dysponujemy zespołem doświadczonych prawników i współpracujemy z licznymi kancelariami komorniczymi.

 

Pełną informację

Nasi klienci są na bieżąco informowani o postępach w działaniach i statusach poszczególnych spraw. Dostęp online do prowadzonych spraw do nowoczesnego systemu raportowania dostępnego całą dobę.

 

Usługę bez opłat wstępnych

Zawsze staramy się zminimalizować koszty, więc nasze wynagrodzenie ma formę prowizyjną, od odzyskanych przez nasze działania kwot. Jest to duże ułatwienie, gdyż, zaczynając współpracę, nie trzeba już na początku inwestować swoich pieniędzy.

 

Jak rozpocząć współpracę?

 

Krok. 1 – wyślij do nas niezapłacone faktury

Krok. 2 – OTRZYMASZ bezpłatnĄ analizĘ sprawy

Krok. 3 – przygotujemy dla Ciebie umowę i prześlemy na Twój e-mail

 

POLUBOWNA WINDYKACJA

 

Odpowiednio zaplanowane i przemyślane działania windykacyjne prowadzone przez wykwalifikowanych negocjatorów pozwalają skutecznie odzyskać należności zachowując dobre relacje z kontrahentami.

Podstawą skutecznej windykacji jest stały kontakt z dłużnikiem oraz negocjacja doprowadzająca do spłaty, w celu uniknięcia postępowania sądowego. Jeśli jest to konieczne wspieramy proces wizytami w terenie.

Informujemy Cię na bieżąco o postępach naszych działań. Bezpośrednia komunikacji z naszymi negocjatorami, regularne raporty oraz dostęp 24/7 do swoich spraw w nowoczesnym systemie informatycznym, zapewnią Ci kontrolę nad Twoimi sprawami.

Rozlicz się po odzyskaniu długu na swoje konto. Naszym wynagrodzeniem są opłaty prowizyjne od odzyskanych kwot wpłaconych na konto Twój rachunek bankowy.

Zapoznaj się z naszą ofertą, kliknij tutaj

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI ZA GRANICĄ

 

Nasze działania są prowadzone bezpośrednio w kraju dłużnika poprzez agencje partnerskie.

Z nami zyskujesz globalny zasięg: prowadzimy działania windykacyjne w każdym zakątku świata.

One Stop Shop: obsługa wszystkich Twoich należności zagranicznych w jednym miejscu i z jednym punktem kontaktu.

Rozliczamy się prowizją od sukcesu od odzyskanych należności.

Informujemy Cię na bieżąco o naszych działaniach za granicą. Podejmowane działania windykacyjne są przejrzyste, a koszty przewidywalne.

Twoje sprawy będą prowadzone do końca. Nadzorujemy postępowania sądowe i egzekucyjne we współpracy z rekomendowanymi kancelariami prawnymi naszych parterów zagranicznych.

W jakim kraju mamy dla Ciebie odzyskać należności? Napisz do nas, kliknij tutaj

WINDYKACJA SĄDOWA I EGZEKUCJA KOMORNICZA

 

Prowadzimy postępowania sądowe i egzekucyjne 

Zespół 20 doświadczonych prawników skutecznie doprowadza sprawy do uzyskania nakazu zapłaty i tytułu wykonawczego. Nasza skuteczność na etapie sądowym to 97% uzyskanych tytułów wykonawczych!

Egzekucja długów jest zapewniona przez wyselekcjonowanych komorników w całej Polsce. Znacznie przewyższamy średnią skuteczność komorniczą w Polsce! 

Dowiedz się więcej, kliknij tutaj

WINDYKACJA TERENOWA

 

Windykacja terenowa jest stosowana jako działanie perswazyjne w przypadku braku możliwości nawiązania kontaktu z dłużnikiem i potrzeby weryfikacji siedziby spółki. 

Naszym celem jest doprowadzenie do bezpośredniej konfrontacji z dłużnikiem i ustalenie polubownej spłaty w celu uniknięcie działań sądowych.

Z każdej wizyty terenowej przygotowywany jest raport z wizją lokalną.

 

name
Call Now Button