Obsługa wierzytelności


 

Utrata płynności finansowej jest dla wielu przedsiębiorców bardzo niebezpieczna. Nie tylko może się skończyć stratami w prowadzeniu biznesu czy utratą wiarygodności, ale niekiedy nawet być przyczyną upadłości. Dlatego w przypadku pojawienia się takich problemów warto nawiązać współpracę z profesjonalną firmą Straetus zajmującą się kompleksowo obsługą wierzytelności w Polsce i za granicą.

 

Co zyskujesz?

 

Skuteczne działanie

Przede wszystkim zyskasz opiekę specjalistów z dużym doświadczeniem, którzy wiedzą, jak należy postępować w konkretnych przypadkach, i jakie metody będą najskuteczniejsze. Niejednokrotnie już sama informacja o takiej współpracy mobilizuje dłużników do spłaty swoich zobowiązań, a czasami konieczne będą jednak szeroko zakrojone prace, łącznie ze sprawą sądową. Z reguły nasza firma windykacyjna stara się polubownie rozwiązać problem, pozwoli to zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze. Podstawą jest kontakt z dłużnikami. W wyniku rozmów prowadzonych przez doświadczonych negocjatorów w większości przypadków udaje się takie sprawy załatwić polubownie. Naszym klientom gwarantujemy wysoką skuteczność działania, a także pełną dyskrecję.

Kompleksowość usług

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą wierzytelności, działamy zarówno w Polsce, jak również w wielu innych krajach na kilku kontynentach. Przede wszystkim staramy się wszystkie sprawy załatwić polubownie – w tym celu nasi pracownicy prowadzą negocjacje z dłużnikami i ustalają z nimi warunki spłaty zobowiązań. Prowadzimy także windykacją sądową i komorniczą, dysponujemy zespołem doświadczonych prawników i współpracujemy z licznymi kancelariami komorniczymi.

 

Pełną informację

Nasi klienci są na bieżąco informowani o postępach w działaniach i statusach poszczególnych spraw. Dostęp online do prowadzonych spraw do nowoczesnego systemu raportowania dostępnego całą dobę.

 

Usługę bez opłat wstępnych

Zawsze staramy się zminimalizować koszty, więc nasze wynagrodzenie ma formę prowizyjną, od odzyskanych przez nasze działania kwot. Jest to duże ułatwienie, gdyż, zaczynając współpracę, nie trzeba już na początku inwestować swoich pieniędzy.

 

Jak rozpocząć współpracę?

 

Krok. 1 – wyślij do nas niezapłacone faktury

Krok. 2 – nasz zespół dokona bezpłatnej analizy sprawy

Krok. 3 – przygotujemy dla Ciebie umowę i prześlemy na Twój e-mail

 

 

 

 

POLUBOWNA WINDYKACJA DŁUGÓW

 

Odpowiednio zaplanowane i przemyślane działania windykacyjne prowadzone przez wykwalifikowanych negocjatorów pozwalają skutecznie odzyskać płatności z przeterminowanych faktur przy zachowaniu dobrej relacji z kontrahentami.

Podstawą skutecznej windykacji jest stały kontakt z dłużnikiem oraz negocjacja doprowadzająca do spłaty, w celu uniknięcia postępowania sądowego. Jeśli jest to konieczne wspieramy proces wizytami w terenie.

Informujemy Cię na bieżąco o postępach naszych działań. Bezpośrednia komunikacji z naszymi negocjatorami, regularne raporty oraz dostęp 24/7 do swoich spraw w nowoczesnym systemie informatycznym, zapewnią Ci kontrolę nad Twoimi sprawami.

Rozlicz się po odzyskaniu długu na swoje konto. Naszym wynagrodzeniem są opłaty prowizyjne od odzyskanych kwot wpłaconych na konto Twój rachunek bankowy.

Jeżeli chcesz zlecić windykację, kliknij tutaj

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI ZA GRANICĄ

 

Nasze działania są prowadzone bezpośrednio w kraju dłużnika poprzez 70 agencji partnerskich, lub we współpracy z rekomendowanymi partnerami z poza sieci w pozostałych krajach.

Z nami zyskujesz zasięg globalny: prowadzimy działania windykacyjne w każdym zakątku świata.

Informujemy Cię na bieżąco o działaniach za granicą. Podejmowane działania windykacyjne są przejrzyste, a koszty przewidywalne.

Zawsze staramy się minimalizować koszty dla Klientów,

Zapłacisz prowizję dopiero po odzyskaniu długu.

Twoje sprawy będą prowadzone do końca. Nadzorujemy postępowania sądowe i egzekucyjne we współpracy z rekomendowanymi kancelariami prawnymi naszych parterów zagranicznych.

WINDYKACJA SĄDOWA I EGZEKUCJA KOMORNICZA

 

Na etapie postępowania sądowego współpracujemy z renomowaną kancelarią prawną specjalizującą się w windykacji i egzekucji należności.

Zespół 20 doświadczonych prawników skutecznie doprowadza sprawy do uzyskania nakazu zapłaty i tytułu wykonawczego.

Egzekucja długów jest zapewniona przez 50 komorników w całej Polsce.

Nasze wynagrodzenie na etapie sądowym i egzekucyjnym jest oparte na prowizji od sukcesu. Stanowi to wyjątkową ofertę dla Klientów obawiających się kosztownych i bezskutecznych postępowań sądowych i egzekucyjnych.

Jeżeli chcesz zlecić windykację, kliknij tutaj

WINDYKACJA TERENOWA

 

Terenowa windykacja wierzytelności jest stosowana w przypadku braku możliwości nawiązania kontaktu z dłużnikiem.

Naszym celem jest doprowadzenie do polubownej spłaty i uniknięcie działań sądowych poprzez działanie perswazyjne.

Z każdej wizyty terenowej przygotowywany jest raport.

Jeżeli chcesz zlecić windykację, kliknij tutaj

name
Call Now Button