MONITORING PŁATNOŚCI

 

Monitoring płatności pomaga naszym Klientom znacząco poprawić płynność i unikać problemów zanim one powstaną.

Regularne przypominanie o nadchodzących lub mijających terminach płatności działa mobilizująco na płatników i zmniejsza ryzyko występowania przeterminowanych należności.

Skuteczny monitoring może poprawić wpływy gotówki nawet do 30%, oraz pozwala lepiej zaplanować przepływy gotówkowe.

Jeżeli chcesz zamówić usługę:

zostaw swoje imię i nazwisko, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy

12 + 8 =

Monitoring płatności należności

 

Zatory płatnicze są dość powszechne w świecie biznesu, mogą się przydarzyć zarówno małym, jak i dużym firmom. Często ich powodem jest kiepska sytuacja finansowa, na przykład utrata kontraktów czy pogorszenie sytuacji gospodarczej. Ale niektóre firmy nie są skore do płacenia nawet pomimo posiadania odpowiednich środków, dlatego niejednokrotnie zachodzi potrzeba ich odpowiedniego zmotywowania. Jedną z ciekawszych, i co najważniejsze przydatnych usług związanych z należnościami jest ich monitoring. Zlecając taką usługę wyspecjalizowanej firmie, można zachować znacznie lepszą płynność finansową, unikając tak niebezpiecznych niekiedy problemów z płynnością. W niektórych przypadkach od tej płynności może zależeć nawet los przedsiębiorstwa, więc warto wcześniej się odpowiednio na taką sytuację zabezpieczyć. Monitoring płatności jest bardzo motywujący dla potencjalnych dłużników. Mają oni bowiem świadomość, że tym obszarem zajmują się specjaliści, i w razie jakiś problemów od razu zostaną podjęte wobec nich odpowiednie działania windykacyjne.

Monitorowanie spłaty długu

 

Wśród naszych usług znajdziecie Państwo profesjonalny monitoring płatności. Pozwalamy w ten sposób zachować płynność finansową i przede wszystkim unikać powstawania zaległości w płatnościach. Nasze działania to przede wszystkim regularne przypominanie o zbliżających się terminach płatności za faktury. Stosujemy w tym celu automatyczne przypomnienia sms oraz maile, jak również rozmowy telefoniczne. Na bieżąco monitorujemy stan należności naszych klientów, dzięki temu jesteśmy w stanie wychwycić wczesne sygnały o mogących się pojawić problemach i odpowiednio na nie zareagować. Nasze działania są dyskretne i zgodne z obowiązującym prawem, dzięki swojemu profesjonalizmowi zapewniamy uczucie bezpieczeństwa i pewności.

name