Jedyna franczyza usług windykacyjnych w Polsce!

Lokalne usługi – globalny zasięg

ZOSTAŃ PARTNEREM


Franczyza jest oparta na współpracy.

Zostań franczyzobiorcą, ale przede wszystkim partnerem biznesowym.

Świadczymy usługi finansowe dla firm, dlatego wzajemne wsparcie partnerów oraz wymiana doświadczeń, stanowią dla mnie kluczowe czynniki sukcesu dla całej sieci.

Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem w obszarze finansów i pomogę Ci stworzyć biznes Twoich marzeń

https://www.linkedin.com/in/mpietuszynski/

 

 

Model franczyzowy Straetus – sprawdzona formuła sukcesu


Jeżeli łatwo nawiązujesz  relacje z ludźmi, jesteś przedsiębiorczy i masz talent sprzedawcy, to dołącz do międzynarodowego zespołu Straetus.

 

Straetus dostarcza przedsiębiorcom realną wartość dodaną świadcząc wysokiej jakości usługi dla firm w obszarze obsługi wierzytelności. Dzięki naszemu wsparciu przedsiębiorcy poprawiają płynność finansową, uzyskując szybszy rozwój i lepszą rentowność.

 

Straetus to jedyna i niepowtarzalna w swoim rodzaju franczyza w sektorze usług dla firm.

 

Sukces naszej sieci jest oparty na budowaniu relacji partnerskich z najbardziej zaangażowanymi i odpowiedzialnymi kandydatami oraz na eksperckim wspieraniu naszych partnerów.

Sprawdzony model biznesowy oparty na formule „lokalność usług – globalny zasięg” pozwala kandydatom szybko osiągnąć rentowność.

Nasz plan rozwoju przewiduje otwarcie do 30 agencji franczyzowych w ciągu najbliższych pięciu lat. Zostań naszym partnerem, bez ponoszenia dużych nakładów inwestycyjnych na uruchomienie swojego projektu biznesowego.

 

Spotkanie franczyzobiorców w Amsterdamie

RYNEK WIERZYTELNOŚCI


Sektor, w którym będziesz miał okazję pracować, rośnie dynamicznie od wielu lat. W okresie 2010-2019, wartość polskiego rynku wierzytelności wzrosła 5x, z 22 mld do ponad 110 mld złotych!

Ponad połowa polskich przedsiębiorstw ma problemy z zatorami płatniczymi, a w odróżnieniu od przedsiębiorstw europejskich, aż 2/3 polskich podmiotów nie korzysta z zewnętrznych usług windykacyjnych.

55% małych i średnich firm wskazuje jako hamulec rozwoju zatory płatnicze.

To okazja do zbudowania własnego biznesu na dynamicznie rosnącym rynku!

 

 

 

SZKOLENIA I BAZA WIEDZY


Wesprzemy Cię w planowaniu i uruchomieniu Twojego biznesu.

Razem z Tobą zbudujemy biznes plan oraz pomożemy w przygotowaniu planu działań.

W ramach szkoleń, przekażemy wiedzę dotyczącą sprzedaży naszych usług i zarządzania należnościami. Szybko zostaniesz ekspertem, a Twój biznes będzie stabilnym źródłem dochodu.

Należąc do zespołu międzynarodowego, skorzystasz z wymiany wiedzy oraz z poleceń naszych sieciowych partnerów dla firm zagranicznych szukających profesjonalnych usług na rynku polskim.

 

 

 

 

 

PROSTY I ELASTYCZNY SYSTEM INFORMATYCZNY


Twój proces zarządzania wierzytelnościami będzie wspierany przez Centurion – dedykowany system komputerowy, dostępny przez aplikację internetową 24/7.

Ty zyskasz kontrolę nad procesem obsługi, a Twoi Klienci całkowitą przejrzystość i jawność prowadzonych działań, co dodatkowo buduje wiarygodność współpracy z marką Straetus.

Gotowe procesy i procedury operacyjne oraz elastyczność narzędzi informatycznych umożliwiają szybkie wdrożenie i uruchomienie własnego biznesu.

Utrzymanie systemu oraz wsparcie techniczne zapewnia Straetus Polska.

 

 

 

 

 

 

WSPARCIE OPERACYJNE


 

Nie potrzebujesz własnego biura do prowadzenia działalności, bo działania operacyjne, czyli obsługę windykacyjną Twoich pozyskanych Klientów, możesz zlecić nam w ramach odrębnej umowy outsourcingu!

Dzięki temu, Twoje początkowe działania mogą być wyłącznie skoncentrowane na budowaniu portfela klientów, a operacje wykonają za Ciebie profesjonaliści. 

W dowolnym momencie, możesz zdecydować czy i kiedy chcesz przejąć działania operacyjne w ramach swojej agencji.

Nasza formuła jest elastyczna, co sprawia że franczyza z nami jest bez dużego ryzyka,  za to z realnym wsparciem biznesowym!

 

 

 

 

 

WSPARCIE PROMOCYJNE


Otrzymasz przyjazną i funkcjonalną stronę internetową, którą będziesz mógł elastycznie zarządzać.

We współpracy ze specjalistami w dziedzinie reklamy internetowej, otrzymasz wsparcie w prowadzeniu kampanii dlaTwojej agencji w Google i mediach społecznościowych.

W pakiecie startowym otrzymasz 1.000 zł na kampanię Google Ads do wykorzystania w promocji lokalnej oraz niezbędne materiały promocyjne do rozpoczęcia pracy!

 

 

 

 

 

 

 

name
Call Now Button