Jedyna franczyza usług windykacyjnych w Polsce!

Lokalne usługi – globalny zasięg

BNI-Mariusz_20190308-12

Franczyza jest oparta na współpracy.

Zostań franczyzobiorcą, ale przede wszystkim partnerem biznesowym.

Świadczymy usługi finansowe dla firm, dlatego wzajemne wsparcie partnerów oraz wymiana doświadczeń, stanowią dla nas kluczowe czynniki sukcesu dla całej sieci.

Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem w obszarze finansów i pomogę Ci stworzyć biznes Twoich marzeń

https://www.linkedin.com/in/mpietuszynski/

Dołącz do nas

Model franczyzowy straetus – sprawdzona formuła sukcesu

straetus

Jeżeli łatwo nawiązujesz relacje z ludźmi, jesteś przedsiębiorczy i masz talent sprzedawcy, to dołącz do międzynarodowego zespołu Straetus.

Straetus dostarcza przedsiębiorcom realną wartość dodaną świadcząc wysokiej jakości usługi dla firm w obszarze obsługi wierzytelności. Dzięki naszemu wsparciu przedsiębiorcy poprawiają płynność finansową, uzyskując szybszy rozwój i lepszą rentowność.

Straetus to jedyna i niepowtarzalna w swoim rodzaju franczyza w sektorze usług dla firm. Sukces naszej sieci jest oparty na budowaniu relacji partnerskich z najbardziej zaangażowanymi i odpowiedzialnymi kandydatami oraz na eksperckim wspieraniu naszych partnerów. Sprawdzony model biznesowy oparty na formule „lokalność usług – globalny zasięg” pozwala kandydatom szybko osiągnąć rentowność. Nasz plan rozwoju przewiduje otwarcie kilku agencji franczyzowych w lokalizacjach o dużej koncentracji firm w ciągu najbliższych 2-3 lat. Stawiamy na jakość, a nie na ilość. Zostań naszym partnerem, bez ponoszenia dużych nakładów inwestycyjnych na uruchomienie swojego projektu biznesowego.

Rynek wierzytelności

franczyza

Spotkanie franczyzobiorców w Amsterdamie

Sektor, w którym będziesz miał okazję pracować, rośnie dynamicznie od wielu lat. Wartość polskiego rynku wierzytelności to dziś ponad 144 mld złotych!

Ponad połowa polskich przedsiębiorstw ma problemy z zatorami płatniczymi, a w odróżnieniu od przedsiębiorstw europejskich, aż 2/3 polskich podmiotów nie korzysta z zewnętrznych usług windykacyjnych.

55% małych i średnich firm wskazuje jako hamulec rozwoju zatory płatnicze.

To okazja do zbudowania własnego biznesu na dynamicznie rosnącym rynku!

Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Szkolenia i baza wiedzy

Wesprzemy Cię w planowaniu i uruchomieniu Twojego biznesu. Razem z Tobą zbudujemy biznes plan oraz pomożemy w przygotowaniu planu działań. W ramach szkoleń, przekażemy wiedzę dotyczącą sprzedaży naszych usług i zarządzania należnościami. Szybko zostaniesz ekspertem, a Twój biznes będzie stabilnym źródłem dochodu.

Należąc do zespołu międzynarodowego, skorzystasz z wymiany wiedzy oraz z poleceń naszych sieciowych partnerów dla firm zagranicznych szukających profesjonalnych usług na rynku polskim.

IMG_20170907_115528-1-e1543414709121

Spotkanie franczyzobiorców w Amsterdamie

wsparcie-operacyjne

Prosty i elastyczny system informatyczny

Twój proces zarządzania wierzytelnościami będzie wspierany przez Straetus APP – dedykowany system informatyczny, dostępny online 24/7. Ty zyskasz kontrolę nad procesem obsługi, a Twoi Klienci całkowitą przejrzystość i jawność prowadzonych działań, co dodatkowo buduje wiarygodność współpracy z marką Straetus. Gotowe procesy i procedury operacyjne oraz elastyczność narzędzi informatycznych umożliwiają szybkie wdrożenie i uruchomienie własnego biznesu. Utrzymanie systemu oraz wsparcie techniczne jest zapewnione przez Straetus Polska.

Sprawdź naszą ofertę

Wsparcie operacyjne

Nie potrzebujesz własnego biura do prowadzenia działalności, bo działania operacyjne, czyli obsługę windykacyjną Twoich pozyskanych Klientów, możesz zlecić nam w ramach odrębnej umowy outsourcingu! Dzięki temu, Twoje początkowe działania mogą być wyłącznie skoncentrowane na budowaniu portfela klientów, a operacje wykonają za Ciebie profesjonaliści.  W dowolnym momencie, możesz zdecydować czy i kiedy chcesz przejąć działania operacyjne w ramach swojej agencji.

wsparcie-promocyjne

Nasza formuła jest elastyczna, co sprawia, że franczyza z nami jest bez dużego ryzyka, za to z realnym wsparciem biznesowym!

Napisz do nas
wsparcie-promocyjne-1

We współpracy ze specjalistami w dziedzinie reklamy internetowej, otrzymasz wsparcie w prowadzeniu kampanii dla Twojej agencji w Google i mediach społecznościowych.

Zadzwoń do nas

Wsparcie promocyjne

Otrzymasz przyjazną i funkcjonalną stronę internetową, którą będziesz mógł elastycznie zarządzać.

Pomożemy Ci dobrać sprawdzone rozwiązania, tak aby budżet na reklamę nie został zmarnowany.

Skontaktuj się z naszym doradcą

Zaopiekujemy się twoim biznesem

Darmowa konsultacja
+48 22 382 12 14