O nas

o-nas-2

Jesteśmy ekspertami w monitoringu należności i obsłudze windykacyjnej dla firm. Należymy do sieci firm windykacyjnych Straetus, założonej w Holandii w 2009 roku i obecnej w Polsce od 2015 roku.

STRAETUS jest firmą windykacyjną oferującą pełen zakres usług, co oznacza, że zajmujemy się procesem windykacyjnym od początku sprawy aż do jej ostatecznego zakończenia.

Pracujemy w bliskiej relacji z naszymi klientami, oferując rozwiązania lokalnym podmiotom oraz firmom o zasięgu międzynarodowym. Zapewniamy wysoki poziom usług, etyki zawodowej oraz skuteczność. Nasze działania wpływają pozytywnie na wizerunek Klienta jako firmy odzyskującej swoje należności sprawnie, na uczciwych zasadach i z poszanowaniem praw dłużnika. Elastyczność naszych procesów, wysoki poziom efektywności operacyjnej oraz doświadczenie naszych negocjatorów, czynią z nas rzetelnego partnera w obsłudze należności MŚP oraz dużych firm.

monitoring-naleznosci-3

Nasza misja

Poprawa płynności finansowej przedsiębiorstw

Naszą misją jest poprawa płynności finansowej przedsiębiorstw dostarczając profesjonalne usługi dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

Co zyskujesz pracując z nami?

Korzystanie z naszych usług to przede wszystkim gwarancja poprawy płynności, oszczędność czasu i kosztów. Zapewniamy obsługę całego procesu zarządzania należnościami lub uzupełniamy obsługę wewnętrznych działów windykacji firm. Bez ponoszenia dodatkowych kosztów struktury oraz inwestycji w systemy informatyczne, możesz szybko i skutecznie sobie zapewnić profesjonalną obsługę Twoich należności.

Windykacja?…

Poświęć swój czas na coś bardziej sensownego. Dzięki nam, możesz się w pełni zaangażować w rozwój swojej działalności, powierzając obsługę długów ekspertom.

Sprawdź ofertę
Gwarancja

poprawy płynności

Oszczędność

czasu i kosztów

Rozwój

działalności

Poprawa

wizerunku

Zapoznaj się z opiniami naszych klientów

Jesteśmy ekspertami z pasją, którzy mają wspólną wizję doskonalenia rozwiązań windykacyjnych.

Dlatego ważne jest, abyśmy pozostali ciekawi i nieustannie dążyli do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, które sprostają wyzwaniom przyszłości. Bierzemy odpowiedzialność za naszą pracę, a to oznacza, że działamy odpowiedzialnie we wszystkich obszarach organizacji i żyjemy zgodnie z naszymi wartościami i zasadami. Pracujemy lokalnie, ale myślimy międzynarodowo.

Ze względu na wymagający segment klientów w jakim operujemy (B2B, Kluczowi Klienci), przywiązujemy szczególną uwagę do poziomu obsługi klientów oraz elastycznego podejścia do każdej sprawy. Spółka Straetus potrafiła sprostać temu zadaniu. Dzięki systematycznym działaniom monitoringu i windykacji, uzyskaliśmy znaczącą poprawę wpływów należności, zachowując przy tym dobre relacje z klientami.

Centrum Medyczne Damiana , (Grupa Medicover)

Dzięki współpracy z Straetus w obszarze windykacji międzynarodowej, nasza firma zyskała sprawną obsługę należności B2B oraz B2C w każdym zakątku świata. Szybkie działania windykacyjne bezpośrednio w kraju dłużnika, oraz krótka linia komunikacji zapewniają skuteczne odzyskiwanie należności zagranicznych.

Express Car Rental

Firma Straetus to ekspert w zakresie kompleksowej obsługi wierzytelności. Elastyczne podejście do każdego zadania, szybkość działania oraz dobre wyniki w odzyskiwaniu długów czynią z Straetus odpowiedzialnego i godnego zaufania partnera. Straetus zapewnia wysoką komunikatywność oraz rzetelną ocenę ryzyka i kosztów. Dotychczasowy przebieg współpracy oraz wysoka skuteczność w odzyskiwaniu należności, pozwalają nam z czystym sumieniem rekomendować firmę Straetus jako kompetentnego i doświadczonego partnera w dziedzinie zarządzania wierzytelnościami.

Vesta Polska

Skontaktuj się z naszym doradcą

Zaopiekujemy się twoim biznesem

Darmowa konsultacja
+48 22 382 12 14