Straetus Silesia - telefon: + (48) 32 444 98 58


Windykacja - Katowice i obszar Śląska

Działania windykacyjne na terenie Katowic i całego Śląska prowadzimy z największym zaangażowaniem i rozpoczynamy niezwłocznie po otrzymaniu informacji o braku zapłaty przez Państwa kontrahenta, niezależnie od regionu działania dłużnika. Takie rozwiązanie zwalnia Państwa firmę z konieczności angażowania własnych sił i środków na dochodzenie należności. Dzięki naszemu systemowi Centurion możliwe jest śledzenie powierzonych nam spraw w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie. Świadczymy usługi windykacyjne niezależnie od tego czy dłużnik jest firmą o zasięgu lokalnym, krajowym, bądź międzynarodowym. Straetus posiada stosowne instrumenty do wyjawienia ukrytych majątków, niezbędnych w ustalaniu płynności finansowej oraz dóbr materialnych dłużnika. Straetus wspiera Państwa w całym procesie windykacyjnym – od monitoringu należności, przez negocjacje oraz wypracowanie ugody z dłużnikiem, po monitoring planów spłaty oraz windykację należności. Jeżeli z jakichkolwiek powodów windykacja polubowna nie sprawdzi się w Państwa przypadku, nasz dział prawny szybko i profesjonalnie rozpocznie postępowanie sądowe mające na celu wyegzekwowanie należności od dłużnika. Nasze wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie pozwoliło nam wypracować skuteczny model windykacji. Pomagamy firmom w negocjacjach z dłużnikami na terenie całej Polski, jak również poza granicami kraju. Dzięki naszej rozbudowanej sieci Straetus, docieramy do dłużników na terenie całej Europy, Stanów Zjednoczonych, Rosji, Izraela a nawet krajów Afryki. Obsłużyliśmy ponad 10 000 klientów na terenie Europy. Kierujemy się etycznymi zasadami windykacji, rozliczając się jedynie za efekt! W ramach swojej działalności oferujemy:
  • Windykację polubowną w kraju oraz zagranicą, • Monitoring płatności dla firm, • Profesjonalne doradztwo prawne, • Wywiad gospodarczy kontrahentów w kraju i zagranicą, • Skup wierzytelności, • Usługi detektywistyczne.
Nasza firma spełnia wszystkie wymogi formalne do prowadzenia działalności, określone w Ustawie z dnia 6 lipca 2001 roku o usługach detektywistycznych. Posiada wpis do rejestru działalności detektywistycznej Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, a nasi pracownicy posiadają licencje na wykonywanie usług detektywistycznych.

WINDYKACJA KATOWICE - KONTAKT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, aby poznać szczegóły naszej oferty!

katowice1@straetus.pl +48 32 444 98 58

40-085  Katowice ul. Adama Mickiewicza 29

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Call Now Button