Agencja Windykacyjna Warszawa                                   +(48) 22 382 12 14


Mariusz Pietuszyński – Partner Zarządzający

„Jestem ekspertem w zarządzaniu finansami. Przez wiele lat pracowałem dla firm międzynarodowych jak dyrektor finansowy oraz na stanowiskach zarządczych. Poznałem specyfikę różnych branż i odbiorców, stąd szybko diagnozuję sytuację i przechodzę do działania.

Płynność finansowa jest według mnie kluczem do sukcesu przedsiębiorstw. 

Nasi klienci przyzwyczaili nas do szybkiego reagowania na ich potrzeby oraz elastycznego działania. Dla mnie najważniejszy cel to odzyskanie pieniędzy w jak najkrótszym czasie, bez zbędnych kosztów dla moich klientów”

 

Cezary Wilkowski – specjalista ds. windykacji w Straetus Warszawa

Od roku 2010 zajmuje się windykacją należności na rynku krajowym i międzynarodowym. Doświadczenie zdobyte podczas współpracy z takimi firmami jak Coface i Intrum Justitia.

„We wszystkich sprawach zawsze znajduję najbardziej efektywne rozwiązanie dla wierzycieli. Stąd Klienci znają moją skuteczność, a poprzedni pracodawcy potwierdzają ją referencjami”

         Co sądzą o nas klienci ?

„Firma Straetus to ekspert w zakresie kompleksowej obsługi wierzytelności. Elastyczne podejście do każdego zadania, szybkość działania oraz dobre wyniki w odzyskiwaniu długów czynią z Straetus odpowiedzialnego i godnego zaufania partnera. Straetus zapewnia wysoką komunikatywność oraz rzetelną ocenę ryzyka i kosztów. Dotychczasowy przebieg współpracy oraz wysoka skuteczność w odzyskiwaniu  należności, pozwalają nam z czystym sumieniem rekomendować firmę Straetus jako kompetentnego i doświadczonego partnera w dziedzinie zarządzania wierzytelnościami”

 – Vitalij Rudnicki, prezes Vesta Polska

Anegdota z życia windykatora

„Ostatnio dzwonił do mnie klient z pytaniem czy już dzwoniliśmy do dłużnika. Trochę byłem zaskoczony bo wezwanie do zapłaty wysłaliśmy rano emailem i z reguły dajemy chwilę czasu na przeczytanie. Więc zapytałem dlaczego pyta. Odpowiedział że dłużnik dzwonił do niego już kilka razy…”

Skuteczne zarządzanie wierzytelnościami

Naszymi klientami są firmy z branży Transport-Logistyka- Spedycja, budowlanej, hurtowej, produkcji żywności, IT, reklamy i wiele innych. 

Obsługujemy firmy międzynarodowe, ale przede wszystkim jesteśmy lokalnym partnerem dla średnich i małych przedsiębiorstw. Najważniejsza jest dla nas relacja z klientem i bezpośredni kontakt. Nie pracujemy jak call center ani kancelaria prawna: naszym celem jest rozwiązanie problemu zatoru płatniczego poprzez skuteczne negocjacje z dłużnikiem. Zawsze staramy się zrozumieć działalność naszych klientów w celu dobrania odpowiedniej strategii wobec dłużników. Tylko starannie przemyślane i zaplanowane działania windykacyjne przynoszą efekty. Działamy etycznie, zgodnie z literą prawa i z poszanowaniem praw dłużnika.

Jakie są korzyści z przekazania zarządzania długiem do naszej agencji windykacyjnej w Warszawie:

·         Bezpośredni kontakt – spotykamy się u klienta

·         Pełna obsługa w jednym miejscu dla dużych, średnich i małych firm

·         Lokalny partner o zasięgu międzynarodowym

 

Zastanawiałeś się nad monitoringiem płatności ?

Zapobieganie jest oczywiście lepsze niż leczenie.

Monitoring płatności zmniejsza liczbę przeterminowanych faktur nawet o 50%!

Skuteczność monitoringu jest osiągana dzięki wczesnym działaniom prewencyjnym – nadzór nad należnościami już od momentu wystawienia faktury

Masz dużo faktur, ani Ty ani Twój personel nie ma czasu na ciągłe przypominanie o płatnościach? Możemy to robić za Ciebie. Tylko systematyczne działania przynoszą efekty. Nasz system informatyczny pozwala na automatyzację pracy i oszczędności. Jesteśmy w kontakcie z Twoimi odbiorcami za Ciebie, i dowiesz się od razu czy wystąpiły jakieś problemy z Twoimi fakturami.

Bądź na bieżąco online

Możesz łatwo być na bieżąco o sprawach prowadzonych przez nas za pośrednictwem naszego portalu internetowego. W ten sposób zawsze masz wgląd w bieżący status. Nie musisz się o to martwić. Czy chciałbyś także skorzystać z tej wygody? Skontaktuj się z naszą agencją windykacyjną w Warszawie!

Skontaktuj się z agencją windykacyjną w Warszawie  

Czy chciałbyś skorzystać z usług naszej agencji windykacyjnej w Warszawie? Masz do nas pytanie? Skontaktuj się z nami telefonicznie. Zadzwoń pod numer 22 382 12 14  lub wyślij wiadomość e-mail na warszawa@straetus.pl 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

5 + 15 =

name
Call Now Button