Straetus Lublin Sp. z o.o. – telefon: + (48) 606 870 836

STRAETUS Lublin wspiera Państwa w całym procesie windykacji – od bieżącego monitoringu płatności, przez negocjacje z dłużnikiem, po windykację należności w trybie polubownym lub sądowo-komorniczym.

Działania windykacyjne na terenie Lublina i regionu prowadzimy z największym zaangażowaniem i rozpoczynamy niezwłocznie po otrzymaniu zlecenia od Klienta, niezależnie od siedziby dłużnika. W trakcie prowadzonych spraw, szanując wartość Państwa relacji biznesowych z kontrahentami aktywnie poszukujemy polubownych rozwiązań zapewniających pozytywne i sprawne odzyskanie należności od dłużnika.

Za pośrednictwem sieci windykatorów terenowych świadczymy usługi windykacyjne niezależnie, czy dłużnik jest firmą o zasięgu lokalnym, krajowym, czy międzynarodowym.

STRAETUS Lublin posiada stosowne instrumenty do wyjawienia ukrytych majątków, niezbędnych w ustalaniu płynności finansowej dłużników. Współpracujemy z podmiotami posiadającymi licencje na wykonywanie usług detektywistycznych.

W sytuacji gdy windykacja polubowna nie przyniesie zamierzonego rezultatu, Państwa sprawa może zostać przekazana do partnerskiej Kancelarii Radcy Prawnego Jarosław Nogalski, która szybko i profesjonalnie rozpocznie postępowanie sądowe i komornicze.

Dzięki rozbudowanej sieci STRAETUS docieramy do dłużników na terenie całej Europy, Stanów Zjednoczonych, Rosji, Izraela a nawet niektórych krajów w Afryce.

Naszą główną zaletą jest prowadzenie spraw bez opłat wstępnych, a wynagrodzenie nasze uzależnione jest od efektu naszych działań !

Posiadany przez nas system operacyjny pozwala naszym Klientom na bieżąco uzyskiwać informacje o powierzonych sprawach.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, aby poznać szczegóły naszej oferty !

STRAETUS Lublin Sp. z o.o.
+48 81 470 55 60
Tel.kom. + 48 606 870 836
E-mail: lublin@straetus.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

name
Call Now Button