USŁUGI ZARZĄDZANIA WIERZYTELNOŚCIAMI


Kompleksowa oferta Straetus wychodzi naprzeciw oczekiwaniom właścicieli firm – pomagamy poprawić płynność finansową, a przedsiębiorcy mogą skupić się na rozwoju biznesu.

Nasze wartości to wysoki poziom etyki biznesowej oraz dbałość o relacje Klientów z ich kontrahentami.

Nasze usługi zarządzania wierzytelnościami charakteryzują się elastycznością i profesjonalnym podejściem do każdej sprawy.

Skuteczna windykacja w kraju i za granicą przy zachowaniu dobrych relacji z klientami.

Weryfikacja potencjalnych kontrahentów pod kątem wiarygodności biznesowej oraz ustalenia majątkowe, w Polsce i za granicą.

Poprawa płynności finansowej poprzez systematyczne przypominanie o nadchodzących terminach płatności.

Wykup portfeli długów firm oraz osób fizycznych na podstawie indywidualnej wyceny.

Zarządzanie wierzytelnościami

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych firm, pragniemy spełniać je poprzez profesjonalne podejście. Nasza firma windykacyjna zajmuje się kompleksowymi usługami zarządzania wierzytelności, stawiając sobie za cel normy etyczne oraz dbanie o relacje naszych klientów z kontrahentami. Nasi doświadczeni negocjatorzy szukają z dłużnikiem rozwiązania, które pozwoli na windykację należności w możliwie jak najbardziej dogodny sposób. Zawsze staramy się początkowo rozwiązać problem polubownie, jednak zdarzają się sytuacje, gdy jest to niemożliwe. W takim wypadku występujemy na drogę sądową.

Zarządzanie spłatą długu

 

Korzyścią, jaką zyskuje klient, korzystając z usług zarządzania wierzytelnościami w naszej firmie, jest przede wszystkim kompleksowość usług oraz jasny i przejrzysty model współpracy. Współpracujący z nami przedsiębiorca otrzymuje informacje na temat etapów windykacji oraz czynności, jakie w danym momencie podejmujemy, aby odzyskać należność od dłużnika. Posiadamy nowoczesny i intuicyjny system informatyczny, który daje wgląd Klientowi w przeprowadzane przez nas windykacje.  Warto również wspomnieć, że działamy nie tylko w Polsce, lecz również za granicą. Prowadzimy działania poprzez naszych partnerów Straetus lub współpracujemy z zaufanymi firmami windykacyjnymi i kancelariami prawnymi znajdującymi się poza Polską i nadzorujemy ich pracę. Nasze wynagrodzenie opiera się na systemie prowizyjnym, co znacząco minimalizuje ryzyko po stronie współpracujących z nami firm. Jesteśmy przekonani o tym, że jesteśmy w stanie rozwiązywać nawet najtrudniejsze sprawy. Przejmiemy za naszych klientów czynności związane z windykacją należności, która bywa bardzo często dość uciążliwa. Posiadając odpowiednie doświadczenie i obycie w branży, potrafimy załatwić sprawy szybko i skutecznie bez psucia relacji naszych klientów z kontrahentami. Windykacja sądowa oraz komornicza to ostateczność, którą podejmujemy jedynie w przypadku, gdy wszelkie inne metody ugody zawodzą.

name
Call Now Button