Menu
Menu
Bycie Przyjaznym i Skutecznym
PRZYJAZNE I SKUTECZNE ODZYSKIWANIE DŁUGÓW: OTRZYMAJ SWOJE PIENIĄDZE I ZATRZYMAJ KLIENTÓW
Dla właściciela małego lub średniego przedsiębiorstwa czas spędzony na odzyskiwaniu niezapłaconych wierzytelności to czas stracony na rzecz obsługiwania bieżących i pozyskiwania nowych klientów. W Straetus odpowiednio wykwalifikowany zespół windykatorów skupia się całkowicie na odzyskaniu długów w Twoim imieniu, upewniając się, że otrzymasz należne wierzytelności i nie stracisz klientów.
DLACZEGO MODEL FRANCZYZOWY ODPOWIADA NASZYM KLIENTOM
Franczyzobiorcy Straetus są przedsiębiorcami. Tak jak nasi klienci. Większość franczyzobiorców pracuje na zasadzie “no cure no pay” (brak wpływów, brak prowizji). Dlatego są bardziej zmotywowani, by odnieść sukces. Budują bazę klientów i ...stabilny biznes. Nasi franczyzobiorcy są łącznikami między dłużnikami a klientami. A ponieważ Straetus działa w ponad 10 krajach, jest bardzo prawdopodobne, że jeden z naszych franczyzobiorców jest tuż koło Twojego dłużnika.
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE, NIE LUBIMY CALL CENTER
Przekonanie dłużnika do zapłacenia wierzytelności może być trudne i często wymaga cierpliwości i umiejętności interpersonalnych. Nasi zaangażowani franczyzobiorcy postarają się dla Ciebie, ponieważ wiedzą, że ich sukces zależy od Twojego sukcesu. Wspiera ich także globalna sieć doświadczenia i wiedzy Straetus, asystując na każdym kroku w procesie odzyskiwania długów.
ZOPTYMALIZOWANY PAKIET OPROGRAMOWANIA DO WPROWADZANIA I ŚLEDZENIA WIERZYTELNOŚCI
Nasze wysokiej klasy oprogramowanie automatycznie zarządza przepływem pracy i działa jako ogromna sieć i baza danych klientów i znanych dłużników z całego świata. Nasz system pozwala Ci również w łatwy sposób wprowadzać, edytować i śledzić niezapłacone faktury - kiedy Tobie pasuje.
USŁUGA OSZCZĘDZAJĄCA CZAS
Rób to, co robisz najlepiej: Skupiaj się na swoim biznesie, podczas gdy Straetus zajmuje się odzyskiwaniem Twoich należności bieżących i zaległych.