Oddział Straetus we Wrocławiu to zespół ekspertów wspierających swoich Klientów w zakresie monitoringu płatności, windykacji polubownej i sądowo – egzekucyjnej, a także weryfikacji kontrahentów zagranicznych i krajowych.

 

Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie poparte wiedzą i kompetencjami w zakresie monitoringu i dochodzenia wierzytelności, a także przygotowania odpowiedniej strategii działania bez obaw o utratę Twoich kluczowych klientów.

Naszą specjalnością jest odzyskiwanie należności krajowych i zagranicznych szczególnie w branży TSL. Znamy przepisy wynikające z Ustawy Prawo Przewozowe jak i Konwencji CMR co pozwala nam na uzyskanie wysokiej skuteczności w odzyskiwaniu należności. Naszą mocną stroną jest także  wiedza z obszaru usług bankowych i faktoringowych.

Zweryfikujemy dla Ciebie każdego kontrahenta w Polsce i za granicą, minimalizując tym samym ryzyko współpracy z niewiarygodnymi partnerami.

Nasze usługi świadczymy zarówno na terenie kraju, jak i za granicą (bezpośrednio w kraju kontrahenta lub dłużnika). Posiadamy swoje oddziały niemal na całym świecie, co pozwala nam na dostosowanie się  do lokalnych wymogów działania.

Pomagamy w zakresie kompletowania dokumentacji i wypełnienia wszelkich formalności, niezbędnych do skutecznego zarządzania Twoimi należnościami.

We współpracy z Tobą gwarantujemy:

=> proste zasady i żadnych opłat z góry

=> skuteczność działania

=> dbałość o partnerskie relacje

=> prostą komunikację

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi możliwościami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

14 + 15 =

name
Call Now Button