Straetus Inkasso Silesia Sp. z o.o. – telefon: + (48) 32 444 98 58


Windykacja – Katowice i obszar Śląska

Straetus Inkasso Silesia Sp. z o.o. w trakcie prowadzonych spraw windykacyjnych szanuje wartość Państwa relacji biznesowych z kontrahentami. Podczas analizy każdej sprawy aktywnie poszukujemy polubownych rozwiązań, które zapewnią pozytywne i szybkie odzyskanie należności od dłużnika. W tym celu ściśle współpracujemy z naszymi Klientami, aby rezultat był jak najbardziej pożądany.

Działania windykacyjne na terenie Katowic i całego Śląska prowadzimy z największym zaangażowaniem i rozpoczynamy niezwłocznie po otrzymaniu informacji o braku zapłaty przez Państwa kontrahenta, niezależnie od regionu działania dłużnika. Takie rozwiązanie zwalnia Państwa firmę z konieczności angażowania własnych sił i środków na dochodzenie należności. Dzięki naszemu systemowi Centurion możliwe jest śledzenie powierzonych nam spraw w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie.Za pośrednictwem naszej sieci windykatorów terenowych świadczymy usługi windykacyjne niezależnie, czy dłużnik jest firmą o zasięgu lokalnym, krajowym, bądź międzynarodowym.

Straetus posiada stosowne instrumenty do wyjawienia ukrytych majątków, niezbędnych w ustalaniu płynności finansowej oraz dóbr materialnych dłużnika.
Straetus wspiera Państwa w całym procesie windykacyjnym – od monitoringu należności, przez negocjacje oraz wypracowanie ugody z dłużnikiem, po monitoring planów spłaty oraz windykację należności. Jeżeli z jakichkolwiek powodów windykacja polubowna nie sprawdzi się w Państwa przypadku, nasz dział prawny szybko i profesjonalnie rozpocznie postępowanie sądowe mające na celu wyegzekwowanie należności od dłużnika.

Firma windykacyjna Straetus Inkasso Silesia Sp. z o.o. – Katowice

Obrót gospodarczy od wieków wiązał się ze sporym ryzykiem. Kontrahenci, którzy nie płacą za towar lub wykonaną usługę są prawdziwą zmorą w dzisiejszych czasach dla przedsiębiorców.  Kiedy pojawiają się problemy z odzyskaniem należności warto oddać sprawę sprawdzonej kancelarii windykacyjnej. Nasze wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie pozwoliło nam wypracować skuteczny model windykacji. Pomagamy firmom w negocjacjach z dłużnikami na terenie całej Polski, jak również poza granicami kraju. Dzięki naszej rozbudowanej sieci Straetus, docieramy do dłużników na terenie całej Europy, Stanów Zjednoczonych, Rosji, Izraela a nawet krajów Afryki. Obsłużyliśmy ponad 10 000 klientów na terenie Europy. Straetus Inkasso Silesia Sp. z o.o. z Katowic zapewnia kompleksową obsługę prawną na wszystkich etapach windykacji należności. Naszą główną zaletą jest prowadzenie spraw bez opłat wstępnych bądź zaliczek, kierujemy się zasadami Fair Play, rozliczając się jedynie za efekt!

W ramach swojej działalności oferujemy:

• Windykację polubowną w kraju oraz zagranicą,
• Monitoring płatności dla firm,
• Profesjonalne doradztwo prawne,
• Wywiad gospodarczy kontrahentów w kraju i zagranicą,
• Skup wierzytelności,
• Usługi detektywistyczne.

Nasza firma spełnia wszystkie wymogi formalne do prowadzenia działalności, określone w Ustawie z dnia 6 lipca 2001 roku o usługach detektywistycznych. Posiada wpis do rejestru działalności detektywistycznej Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, a nasi pracownicy posiadają licencje na wykonywanie usług detektywistycznych.

WINDYKACJA KATOWICE – KONTAKT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, aby poznać szczegóły naszej oferty!

katowice1@straetus.pl
+48 32 444 98 58

40-085  Katowice
ul. Adama Mickiewicza 29

www.straetus.pl/agencja-windykacyjna-silesia/

Polub nasz fanpage na Facebook’u i bądź na bieżąco!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

name