Menu
Menu
SPRAWDZONY MODEL BIZNESOWY
Straetus zapewnia małym i średnim przedsiębiorstwom większą płynność finansową i pozwala skupiać się na tych aspektach działalności, w których są ekspertami, pozwalając im się rozwijać i zwiększać swoje zyski. Zapewniamy unikatowy model franczyzowy, dzięki któremy franczyzobiorcy mogą prowadzić dochodowy i rentowny biznes, o niskich kosztach początkowych, korzystny dla klientów.
Wierzymy, że za sukcesem naszej sieci franczyz kryją się dwa główne elementy: wybieramy wyłącznie najbardziej zaangażowanych i odpowiedzialnych kandydatów na franczyzobiorców oraz oferujemy stałe wsparcie i ekspertyzę wysokiej jakości.
Korzyści Straetus
Nasi franczyzobiorcy korzystują z:
Simple to use software for adding and tracking your unpaid debts
Your own straetus website including CMS, regularly updated and refreshed
IT support, datahosting, and datasecurity
Tailored to the needs of small and medium sized businesses
STRAETUS ROZSZERZA DZIAŁALNOŚĆ
Wierzymy w zrzeszanie podobnie myślących, utalentowanych i pracowitych przedsiębiorców, którzy zaangażują się na każdym etapie, by wspólnie zarządzać siecią Straetus. Jest to widoczne na naszym lokalnym rynku: mimo iż siedziba główna Straetus znajduje się w Amsterdamie, odpowiedzialność za Straetus Holandia przekazaliśmy master franczyzobiorcy. W ciągu zaledwie kilku lat Straetus zajął 80% powierzchni Holandii. Inne kraje, w których mianowaliśmy master franczyzobiorców, biorą z nas przykład.
Od każdego z krajów uczymy się, jak funkcjonuje branża windykacyjna. Wybieramy najlepsze pomysły i włączamy je do naszego modelu biznesowego. Nasi franczyzobiorcy lubią ze sobą współpracować, tak lokalnie, jak i międzynarodowo. Dlatego formuła Straetus to 1 + 1 = 3
ZOSTAŃ PRZYJAZNYM WINDYKATOREM
Niepowtarzalna okazja do pracy w funkcji wsparcia firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, aby zapewnić profesjonalne rozwiązanie "Zarządzania należnościami" w celu zwiększenia ich rentowności i zredukowania zadłużenia.
Praca jako windykator Straetus jest skutecznym i prostym sposobem na prowadzenie działalności. Nasz pakiet oprogramowania oraz zespół supportu zajmują się przepływem pracy, zarządzaniem i administracją, pozwalając Ci skupić się na budowaniu relacji z klientami i odzyskiwaniu ich należności.
Jesteś zainteresowany stworzeniem firmy w branży, która w zeszłym roku zarobiła $12 mln na prowizjach i opłatach i której przepowiada się wzrost w następnych latach?
Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, czy franczyza jest dostępna w Twoim województwie, i jeśli tak, by porozmawiać o dostępnych opcjach, m.in. zaletach, opłatach wstępnych i inwestycjach. Już dziś skontaktuj się z nami!
Ograniczenie odpowiedzialności
Każdy (master) franczyzobiorca Streatus jest niezależnie prowadzoną franczyzą. Franczyzodawca, Straetus International BV, i jego podmioty stowarzyszone nie kontrolują ani nie zarządzają codzienną działalnością żadnej z franczyz Straetus.